Cześć, mam na imię Iwona.

Wiele i wielu z Was spotkałam na strzelnicach lub na zawodach w całym kraju.

A jeśli się jeszcze nie spotkaliśmy, mam nadzieję, że wkrótce spotkamy się na treningu, zawodach, strzelnicy czy poligonie.

Zarówno tych, których znam jak i tych których jeszcze nie znam zapraszam do zapoznania się z ofertą sklepu, którą dla Was przygotowałam.

Moja przygoda ze strzelaniem rozpoczęła się ok. 2008 roku na strzelnicy w Bartoszycach – zupełnie przypadkiem.

Czasami jeden celny strzał staje się początkiem czegoś dobrego – w moim przypadku był to początek wspaniałego hobby.

Strzelałam wtedy na 600 metrów z karabinu Maćka mojego męża – tym, którym jeszcze o tym nie opowiadałam – z chęcią opowiem, jak się spotkamy.

20220424_141253
IMG_20220924_141631

Gdyby ktoś mi kiedyś powiedział, że będę robiła amunicję i jeszcze będę mieć z tego przyjemność i satysfakcję – nie uwierzyłabym :).

Dziś, już przeszło 10 lat robię rocznie co najmniej kilka tysięcy naboi do różnych kalibrów, z chęcią opowiem Wam o tym jak to robię i jaki sprzęt wybrać do elaboracji a jakiego raczej bym unikała z perspektywy moich doświadczeń.

Produkty oferowane w sklepie są sprawdzone, dobrej jakości i z nielicznymi  wyjątkami najlepsze w swojej klasie.

Oferuję Wam i innym sklepom rzeczy, których sama używam, chcę używać i mogę śmiało polecić.

Jeśli strzelasz lub chciałabyś lub chciałbyś  poznać przyjemność strzelania na długi dystans – na pewno będę miała dla Ciebie ciekawe propozycje dotyczące sprzętu, narzędzi do elaboracji czy szkolenia. Jeżeli chcielibyście czegoś bardziej dynamicznego – ale nie związanego ze strzelaniem na duże odległości – to formuła PRS, do której się przygotowuję może być dla Was interesująca.

Wkrótce będę miała do zaoferowania duuużo luf, duuuużo ARów, akcji, spustów, kolb i innego osprzętu niezbędnego do strzelania.

Serdecznie zapraszam.

IMG_20221121_194358
Call Now Button